Naszyjnik z Lemurianem i Czarnym Turmalinem


860

zobacz wiecej

  • Dostępność: sprzedane

Lemurian w srebrze z Czarnym Turmalinem

Oddaje w Twoje ręce niezwykłą kolekcję, której energia i moc dotyka duszy. Znajdziesz w niej, unikatowe i rzadko spotykane bryły, które zostały otulone srebrem próby 925. Taki sposób oplecenia kamienia, jest czasochłonny i wymaga precyzji. Kamienie dzięki srebrnemu otuleniu, emanują siłą i piękną energią. Naszyjniki zostały stworzone z piękną intencją, której przesłaniem jest wznieść Cię, na wyżyny kryształowej energii.

Naszyjniki, zostały oplecione ręcznie, a kamienie, które znajdziesz w tej Limitowanej kolekcji, zostały wybrane nieprzypadkowo. Te piękne okazy są mocne energetycznie, a poprzez pracę z nimi podniesiesz swoje wibracje i otoczysz się wspierającą energią. Te niezwykłe kamienie, mają wiele do zaoferowania.

Lemurian to obecnie, najpotężniejszy kamień ochronny ze wszystkich istniejących na ziemi. To kwarc Ery Wodnika. Nowych początków i transformacji. Lemurian ma zapisaną w sobie mądrość Lemurian, starej cywilizacji. Każdy z tych kwarcy, ma w sobie punkt kodujący, który można uaktywnić poprzez pracę z nimi i zaprogramowanie. To kamień siły, transformacji i mądrości. Z nim u swego boku będziesz bezpieczna i zaopiekowana.  Mówi się, że nawet osoby, które nie pracują z kamieniami i się nimi nie interesują, gdy wezmą Lemuriana do dłoni, odczuwają niesamowity przepływ jego mocy i energii.

Lemurian to kamień przede wszystkim powrotu do źródła. Do swojego wnętrza. Uczy jak czerpać wiedzę, ze swojej mądrości i jak pokochać Siebie na nowo i zaufać.

Czarny turmalin to król wszystkich kamieni. Ochroni cię przed działaniem negatywnych i niechcianych energii. Jego moc jest otulająca, a z nim przy boku, możesz mieć poczucie zaopiekowania i wzmocnienia twojej aury jak i energii. Wspiera on moc twórczą, oryginalność i indywidualność. Czarny turmalin pomaga nam być w chwili obecnej, w tu i teraz. Zmniejsza poczucie rozdrażnienia i stresu, a także wycisza nasz niespokojny umysł. Potrafi usuwać z naszego ciała wszelkie blokady.  Przesłaniem czarnego turmalinu, jest abyś postawiła siebie na pierwszym miesjcu i nie przejmowała się tym co pomyślą inni.

Dostępny jest tylko 1 taki naszyjnik