Karty Kryształowe Szepty


299

Oddaje w Twoje ręce pierwszą taką talię niezwykłych kart, z przesłaniem wprost od kryształów. Kryształowe szepty powstały z potrzeby serca. Są one przepełnione czystą intencją miłości i dobra. Z nimi u swego boku będziesz czuła się zaopiekowana. zobacz wiecej

  • Dostępność: duża ilość

Oddaje w Twoje ręce pierwszą taką talię niezwykłych kart, z przesłaniem wprost od kryształów. Kryształowe szepty powstały z potrzeby serca. Są one przepełnione czystą intencją miłości i dobra. Z nimi u swego boku będziesz czuła się zaopiekowana. W tej niezwykłej talii znajdziesz 55 przesłań od 55 kryształów. Każda z tych kart posiada unikatową i jedyną w swoim rodzaju wibrację.

Kryształowe szepty to piękne narzędzie, którego celem jest wspieranie Cię w każdej dziedzinie Twojego życia.

Niech ich przekaz prowadzi Cię nieustannie i wspiera w każdym działaniu.

Karty te, emanują niezwykłą energią, a praca z nimi wzniesie Cię na inny wymiar kryształowych energii. Przesłanie każdej z kart można rownież odczytać, poprzez pracę z detalami znajdującymi się na kartach.

Kryształowe szepty są rownież bardzo pomocnym narzędziem do pracy z czakrami, których opis znajduje się w dołączonej do talii książeczce.

W zestawie znajdziesz:

⁃ Talię 55 kart.
⁃ Książeczkę z interpretacją i rozwinięciem przesłań, każdej z kart.
⁃ Woreczek z grubszego atłasu w kolorze fioletu ze złotym, plecionym sznurkiem.

Wymiary kart - 95 x 140mm
Waga talii - 320 gram

Karty mają efekt 3D z nadrukiem cyfrowym, a ich detale pokryte są złotą folią i wypukłym tłoczeniem. Karty pokryte są również dodatkową, ochronną powłoką.

Wymiary książeczki - 95 x 140mm
Woreczek został ręcznie uszyty , a jego wymiary to - 190 x 280mm

Karty zostały wydrukowane w Polsce.

Cała oprawa graficzna kart jak i książeczk, powstała we współpracy z niezwykłymi: Agnieszka Charuba i Joanna Grabowska, Insati/ insati.pl oraz Lili Project/ liliproject.pl

Opinie klientów

clients reviews