Kryształowy zegar z żywicy epoksydowej- morska głebia


450

zobacz wiecej

  • Dostępność: unikat

Oddaje w Twoje ręcę Kryształowe rękodzieło, stworzone z żywicy epoksydowej w objęciach Kwarcu  Różowego, mchu i farb akrylowych.

Zegar został stworzony ręcznie z piękną intencją i pasją do tworzenia.

Ma on niesmaowitą morską głębie kolorów, które przeplatają się z wieloma odcieniami niebieskiego. 

To niezwykłe rękodzieło jest unikatem, które z pewnością otuli swoją piekną energią każdą osobę, która wejdzie w jego posiadanie.

Kilka słów o żywicy epoksydowej:

Żywice epoksydowe mają uniwersalne zastosowanie. Są odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Niełatwo zarysować ich powierzchnię i dobrze znoszą ściskanie i zgniatanie. Powierzchnia żywiczna jest twarda, wytrzymała i odporna na działanie wysokich temperatur.

Żywica, z kórej powstał ten zegar ( Craft Resin) jest nietoksyczna i wolna od LZO. Nie zawiera żadnych elementów uznawanych za toksyczne zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa.  Craft Resin jest rygorystycznie testowany przez zewnętrzną firmę, która jest bezstronna. Ciepło również nie ma wpływu na tę żywice , ponieważ nie zawiera LZO, więc nie wydziela toksycznych chemikaliów po ochłodzeniu, ogrzaniu w ciepłym zlewie lub po użyciu opalarki.

 

Kryształowy zegar, został stworzony przez utalentowaną Anetę. Więcej jej prac, znajdziesz na jej stronie na instagramie:

https://www.instagram.com/furnituresheartbyaneta/