Czas i koszt dostawy

Dostawa na teren Polski i Wielkiej Brytanii jest darmowa. Koszt wysyłki do pozostałych krajów europejskich wynosi 70 PLN. Koszt przysyłki poza granice Unii Europejskiej będzie ustalony indywidualnie w zależności od kraju przeznaczenia – proszę skontaktuj się ze mną przed złożeniem zamówienia po indywidualna wycenę.

W przypadku zamówień, które mają być wysłane na teren Polski, a zostały złożone w sklepie Dziewczynaznikad.com, będą dostarczane do 16 dni roboczych.


Internetowy sklep Dziewczynaznikad.com ma odział w Polsce i Wielkiej Brytanii.
Czas realizacji i dostarczenia przesyłki do klienta w Wielkiej Brytanii wynosi od 2-4 dni roboczych. Czas realizacji i dostarczenia przesyłki do klienta w Polsce wynosi od do 16 dni roboczych.

Zamówiony towar zostaje umieszczony w jednej przesyłce, a klient ponosi jeden koszt przesyłki. Odstępstwem jest sytuacja, w której zamówienie zostało złożone oddzielnie w niedługim okresie czasu. Wtedy to klient, poniesie koszty za wysyłkę kolejnego zamówienia.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty towaru jest możliwy pod adresem:
Polbud Home & Furniture, Unit 1 Fengate Peterborough PE1 5XB
tel.+44 7414 912 823
godziny otwarcia od poniedziałku do soboty od 9:00-18:00

Wymiana zakupionego towaru

W naszym sklepie dziewczynaznikad.com wymiana towaru polega na zwrocie wybranych produktów (wysyłka na koszt własny), następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia. Jeśli zamówiłeś produkt i okazał się np. za mały badz za duży, skorzystaj z procedury zwrotu. W każdej chwili możesz zamówić wybrany towar. Pamiętaj o tym, że zwrotu pieniędzy dokonujemy do 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki. W przypadku otrzymania towaru niezgodnego z zamówieniem zastosowanie ma procedura reklamacji. 

Zwrot

Klient (konsument) ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie dziewczynaznikad.com produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827). Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą korzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT. W przypadku zwrotu:

  1. Należy wypełnić formularz zwrotu towaru, który znajduje się na stronie sklepu Dziewczynaznikąd.com
  2. Następnie produkt proszę wysłać na adres: Polbud Furniture & Building Materials. Salon meblowy & Hurtownia Budowlana.Unit 1 Fengate Peterborough PE1 5XB

Ważne!

Sposób opakowania i przewozu zwracanych do mnie towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru. 

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący! Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym lub gotówką.

Reklamacja

W przypadku reklamacji danego towaru:

  1. Należy wypełnić formularz reklamacji,
  2. Następnie produkt należy wysłać pod adres: Polbud Home & Furniture, Unit 1 Fengate Peterborough PE1 5XB

Ważne!

Sposób opakowania i przewozu zwracanych do nas towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia reklamacji towaru.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania produktu), Dziewczynaznkad.com zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji, chyba że Klient wybierze inny, zaoferowany mu alternatywny produkt-wówczas koszty poprzedniej transakcji zostaną zaliczone na poczet ceny nowego produktu.
Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym lub gotówką.

Sprzedający ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964. Kodeks cywilny.