Kryształowy zegar z żywicy epoksydowej


450

zobacz wiecej

  • Dostępność: unikat

Oddaje w Twoje ręcę Kryształowe rękodzieło, stworzone z żywicy epoksydowej w objęciach Kwarcu Rózowego, Ametystu i płatków Róży.

Zegar został stworzony ręcznie z piękną intencją i pasją do tworzenia.

Ma on niesmaowitą bordową głębie kolorów, które przeplatają się z wieloma odcieniami czerwieni. 

To niezwykłe rękodzieło jest unikatem, które z pewnością otuli swoją piekną energią każdą osobę, która wejdzie w jego posiadanie.

Kilka słów o żywicy epoksydowej:

Żywice epoksydowe mają uniwersalne zastosowanie. Są odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Niełatwo zarysować ich powierzchnię i dobrze znoszą ściskanie i zgniatanie. Powierzchnia żywiczna jest twarda, wytrzymała i odporna na działanie wysokich temperatur.

Żywica, z kórej powstał ten zegar ( Craft Resin) jest nietoksyczna i wolna od LZO. Nie zawiera żadnych elementów uznawanych za toksyczne zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa.  Craft Resin jest rygorystycznie testowany przez zewnętrzną firmę, która jest bezstronna. Ciepło również nie ma wpływu na tę żywice , ponieważ nie zawiera LZO, więc nie wydziela toksycznych chemikaliów po ochłodzeniu, ogrzaniu w ciepłym zlewie lub po użyciu opalarki.

 

Kryształowy zegar, został stworzony przez utalentowaną Anetę. Więcej jej prac, znajdziesz na jej stronie na instagramie:

https://www.instagram.com/furnituresheartbyaneta/