Naszyjnik z Labradorytem w miedzi - ręcznie robiony


890

Labradoryt w miedzi Oddaje w Twoje ręce niezwykłą kolekcję, której energia i moc dotyka duszy. Znajdziesz w niej, uni... zobacz wiecej

  • Dostępność: unikat
Labradoryt w miedzi

Oddaje w Twoje ręce niezwykłą kolekcję, której energia i moc dotyka duszy. Znajdziesz w niej, unikatowe i rzadko spotykane bryły, które zostały otulone miedzią. Taki sposób oplecenia kamienia, jest czasochłonny i wymaga precyzji. Kamienie dzięki srebrnemu otuleniu, emanują siłą i piękną energią. Naszyjniki zostały stworzone z piękną intencją, której przesłaniem jest wznieść Cię, na wyżyny kryształowej energii.

Naszyjniki zostały oplecione ręcznie, a kamienie, które znajdziesz w tej Limitowanej kolekcji, zostały wybrane nieprzypadkowo. Te piękne okazy są mocne energetycznie, a poprzez pracę z nimi podniesiesz swoje wibracje i otoczysz się wspierającą energią. Te niezwykłe kamienie, mają wiele do zaoferowania.

W naszyjniku znajdziesz 3 kamienie. Labradoryt, jako główny kamień oraz czarny Turmalin i Ametyst.

Naszyjnik jest na brązowym skórzanym sznurku i zakończony zapięciem z miedzi.

Miedź- wpływa. korzystnie  na nasz układ odpornościowy, zmniejsza stres. Miedziana biżuteria ma właściwości antybakteryjne. Miedź działa odkażająco, zabijając wszelkie bakterie i drobnoustroje. Ma także działanie przeciwgrzybicze. Ma także, właściwości przeciwbólowe.

Labradoryt-odsłoni przed tobą to co nowe i jeszcze ci nieznane. To wspaniały kamień, który wzmocni twoja energię, zrelaksuje i wyciszy. Dzięki pracy z nim, zawita w twoje życie pewność siebie i wewnętrzna radość. To kamień spokoju i równowagi. Podróże senne z nim u boku, to niezapomniana podróż. Sny z nim są silniejsze, bardziej przejrzyste i niosą ze sobą wiele cennych informacji.

Czarny Turmalin- to król wszystkich kamieni. Ochroni cię przed działaniem negatywnych i niechcianych energii. Jego moc jest otulająca, a z nim przy boku, możesz mieć poczucie zaopiekowania i wzmocnienia twojej aury jak i energii. Wspiera on moc twórczą, oryginalność i indywidualność. Czarny turmalin pomaga nam być w chwili obecnej, w tu i teraz. Zmniejsza poczucie rozdrażnienia i stresu, a także wycisza nasz niespokojny umysł. Potrafi usuwać z naszego ciała wszelkie blokady.  Przesłaniem czarnego turmalinu, jest abyś postawiła siebie na pierwszym miesjcu i nie przejmowała się tym co pomyślą inni.

Ametyst-należy do tej grupy krysztalów, które wycuiszają i uspokajają. Ich fioletowy odcień naprawdę zachwyca i chroni od wszelkich negatywności. Skutecznie zwalcza bóle migrenowe głowy jak i wspiera nas w fazie lęku, depresji i strachu. Jest idealny dla osób, które są na ścieżce samorozwoju. Gdy masz kłopy z zaśnięciem, bądź wybudzasz się w nocy i nie możesz dalej spać, weź ametyst w dłonie lub pod poduszkę. To prawdziwy strażnik twojego poczucia miłości i bezpieczeństwa.

Dostępny jest 1 taki naszyjnik!