Witaj w moim świecie

ZAPRASZAM

DOMINIKA SOKOŁOWSKA

Zapraszam cię do Świata Wysokich Wibracji

Hej, nazywam się Dominika, dziewczyna znikąd. Do napisania tego bloga zainspirowała mnie moja osobista przemiana. Ten blog będzie miejscem naszych wspólnych spotkań i pogaduch. Jestem szczęśliwą mężatką oraz mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, które każdego dnia inspirują mnie do bycia SOBĄ. Macierzyństwo nauczyło mnie pokory oraz przeświadczenia o tym, że my dorośli nie zawsze wiemy lepiej. Czasem warto posłuchać naszych pociech, które widzą i czują niejednokrotnie więcej niż my sami. Spokój odnajduje w kuchni piekąc i gotując ulubione ciasta i potrawy a wieloletnia miłość do Yogi i medytacji skierowały mnie na drogę wegetarianizmu.

Moja osobista przemiana z czasem stała się motorem napędowym do wdrożenia pozytywnych zmian w swoje życie. Pozwoliła mi się przebudzić i popatrzeć na otaczający mnie świat oczami pełnymi wrażliwości miłości i co najważniejsze WDZIĘCZNOŚCI.

Proszę rozgość się, zaparz kubek swojej ulubionej kawy bądź herbaty jak wolisz. Zapraszam cię do mojego świata, Świata wysokich wibracji.

Mam nadzieje, że znajdziesz tutaj coś dla siebie i przytulisz to mocno do swojego serca. Niech energia tego bloga płynie do ciebie a jego treści niech bedą osobistą inspiracją do twojej własnej przemiany.

Na blogu poruszę wszystkie te kwestie, które są bliskie mojemu sercu i mają ogromny wpływ na moje dotychczasowe życie. Odnajdziesz tutaj takie kategorie jak:

Kryształy - Moja Historia
Kryształowy Przewodnik - Wprowadzę cię w Świat Kryształów
Dla Duszy i Ciała - Szeroko pojęty Lifestyle
Zdrowie na Talerzu - Moje Magiczne Przepisy

Niech Energia tego bloga płynie do
Ciebie a jego treść niech będzie
inspiracją do Twojej przemiany