Świat wysokich wibracji

Dialog Świata i Wysokich Wibracji


Świat: Przyglądam się tobie i nie wiem czy to co widzę potrafię opisać słowami... Zrobię to jednak mimo wszystko, aby zatrzymać tą magię obrazu, którą zarejestrowały właśnie moje oczy. Niech ten widok będzie pięknym portretem, a jego kolory już na zawsze pozostaną w mojej pamięci.

Twoja piękna aura świeci najjaśniejszym blaskiem. Odbijające się kolory naprzemiennie mienią się krystalicznymi odcieniami. Biel przeplata się z fioletem, a zieleń delikatnie muska złoty kolor światła wychodzącego z twojej przestrzeni... Jednak ten widok to nie tylko kolory zapierające dech w piersiach... Te barwy, to otulające cię: ciepło, dobroć i spokój...Taką cię widzę i taką cię czuję. Naucz mnie jak obudzić w sobie te wszystkie barwy wszechświata! Pokaż, jak mogę otoczyć się tyloma świetlnymi odblaskami i poczuć w sobie tyle miłości i dobra. Gdzie mogę ich szukać?

Wysoka Wibracja: To czego szukasz jest w Tobie. W centrum twojej duszy. Tam jest źródło wszelkiej prawdy. Ja widzę cię tymi sami oczami, którymi ty widzisz mnie! Nie jestem ani lepsza, ani piękniejsza, ani mądrzejsza. To o co pytasz jest Tobą. Bo miejsce, do którego chcesz dotrzeć jest w Tobie.

Świat: Tak bardzo chciałabym to zobaczyć, tylko nie wiem jak? Od czego zacząć? Co mam zrobić? Nie wiem, czy sobie poradzę!

Wysoka Wibracja: Prawda jest w Tobie. Przyszłaś na świat nosząc w sobie to o co pytasz. Tylko po drodze twój przyjaciel zwany „życiem” zabrał ci to co do ciebie należy, zapominając o tym, aby oddać to co zawsze było twoje. Ty jednak pamiętasz i chcesz odzyskać swój drogocenny skarb. Obudź w sobie miłość, obudź w sobie dobro. Poczuj świat takim jaki jest. Zaufaj, że to co przychodzi jest dobre i tobie potrzebne w tej pięknej podroży zwanej życiem. Odzyskiwanie tej malutkiej, a jakże wielkiej cząstki ciebie, jest procesem i nie stanie się od razu. Otwórz szeroko umysł i bądź czujna. Bądź wdzięczna. Bądź tu i teraz. A teraz wyobraź sobie, że to czego szukasz jest już twoje....

Jak to jest z tymi Wysokimi Wibracjami?


Wysokie wibracje to stan, który jest bardziej namacalny niż możesz sobie to wyobrazić. Świat widziany moimi oczami niczym nie odbiega od tego, który Ty widzisz. Jedyną różnicą, która zmienia ten punkt postrzegania to „perspektywa”. Jesteśmy wszyscy tacy sami, mamy takie same pragnienia. Zapewne chcesz otaczać się wspaniałymi ludźmi o dobrym sercu i o dobrej intencji. Pragniesz dla siebie wspaniałego i szczęśliwego życia. Dlaczego więc bywa to takie trudne a wręcz czasem niemożliwe? Dlaczego, skoro jesteśmy wszyscy tacy sami tak bardzo się różnimy?

Tak, jesteśmy tacy sami, ale miejsca z których pochodzimy są rożne. Dorastamy w innym otoczeniu, wśród innych ludzi. Bywa, że wyznajemy inne zasady i inne reguły, które wynieśliśmy z rodzinnego domu. Nie jesteśmy ani lepsi, ani gorsi. Mamy tylko inny „Bagaż Doświadczeń”. Przechodzimy przez życie w bardzo indywidualny sposób. Niejednokrotnie bolesny i nieprzyjemny. Jednak nasza perspektywa może zmienić sposób w jaki patrzymy na innych i na otaczający nas świat. Ta perspektywa, o której mowie ma ogromny wpływ na to kim Jesteś i jaką energią emanujesz. To wszystko ma znaczenie i oddziałuje na twoje osobiste wibracje. Podejście do życia jest kluczowe, gdyż wpływa ono na twój poziom energetyczny. Czy zastanawiałaś się kiedyś jaką energią emanujesz i zarażasz innych? Wibrujesz nisko czy wysoko? To co nosisz w środku rzutuje na to co cię otacza. Wszystko jest energią a wysokie wibracje właśnie do niej należą.

Czy możliwe jest, aby w tych czasach otaczać się wysokimi wibracjami i emanować nimi całą sobą? Moja odpowiedz jest oczywista... Tak. Pod warunkiem jednak, że porzucimy stare wzorce, których tak kurczowo się trzymamy a które nie wnoszą już nic do naszego życia. Porzucenie ich, to zmiana perspektywy i otworzenia się na otaczający nas świat

wysokie wibracje uśmiech

Jak zatem podnieść swoją wibracje? Czym jest ta energia?


Aby podnieść swoje wibracje musimy zajrzeć w głąb siebie. Bo to co najcenniejsze jest w nas samych. Gdy zrozumiesz tą prawdę wszystko inne przypłynie do ciebie w najlepszy i możliwie najpiękniejszy sposób. Obecne czasy, w jakich przyszło nam żyć nie są dla nas łatwe. Jesteśmy ciągle wystawiani na próby, a doniesienia ze świata wcale nie pomagają nam osiągnąć stan spokoju. Wręcz przeciwnie. To z czym mierzymy się ostatnimi czasy budzi w nas lęk, strach i frustracje. Jesteśmy zmęczeni, a jednoczesne czujemy się bezsilni. Cała gama tych odczuć sprawia, że zaczynamy wibrować na bardzo niskim poziomie energetycznym, narażając się przy tym na kolejne negatywne sytuacje.

Zdarza nam się często narzekać. Pogoda nie taka, w pracy miałyśmy ciężki dzień, a finanse pozostawiają dużo do życzenia. Stres życia codziennego, jak i nakręcanie się negatywnymi sytuacjami sprawia, że wpadamy w wir niskich wibracji. Gdy widzimy wszystko w czarnych barwach na próżno szukać wokół nas dobrej i pozytywnej energii. A co za tym idzie? Zamiast pozytywnego życia, ciągle przytrafiają nam się przykre zdarzenia i sytuacje, a ludzie, którzy nas otaczają przygnębiają nas jeszcze bardziej. Właśnie taki negatywny ciąg życia będzie trzymać się nas kurczowo i nie odpuści, dopóki nie uwolnimy się od niego. Gdy godzisz się na swoje życie, mimo że tak wiele chciałabyś w nim zmienić stajesz się jego więźniem. Swoim więźniem. A czy ty naprawdę chciałabyś kogoś więzić? Na pewno nie!... Więc nie rób tego sobie samej. To błędne koło możesz przerwać tylko Ty.

Nasze życie zewnętrzne jest odzwierciedleniem tego co nosimy w środku. Jeśli w naszym wnętrzu jest zimno, wietrznie i deszczowo nie oczekujmy, że w życiu będzie ciepło, pogodnie i słonecznie. Zamiast narzekać na to czego nie masz albo co chciałabyś mieć, zacznij wprowadzać zmiany od teraz. Nie ma innego lepszego czasu jak Teraźniejszość. To jest ten czas, twój czas... Tu i Teraz.

Jak zwiększyć swoje wibracje?


Gdy mimo przeciwności losu zaczniemy uśmiechać się do życia ono odwzajemni go po stokroć. Zamiast narzekać, podziękuj za wszystko co masz i doświadczasz. Życiowe lekcje nie są dla nas karą. One mają nam przekazać cenną lekcję i nauczyć wnieść coś bardzo ważnego w nasze życie. Pozytywne myślenie działa cuda. Za każdym razem, gdy przyłapiesz się na tym, że narzekasz na coś bądź na kogoś, zapytaj się siebie, dlaczego to robisz? Nie wpadaj w wir negatywnych emocji, przyjmij, że nie na wszystko masz wpływ. Uśmiechnij się do siebie i do ludzi. Zamiast nakręcać się negatywnymi wiadomościami w telewizji czy internecie włącz swoją ulubioną muzykę. Poczytaj wartościową książkę, która wniesie w twoje życie znacznie więcej niż lęk i frustrację.

Medytuj każdego dnia 5, 10 czy 15 minut. Każda chwila, którą sobie podarujesz zaowocuje pięknymi plonami. Tańcz, śmiej się. Podejmij pracę z kamieniami. Czy to w formie biżuterii czy w postaci większej bryły. Przekonaj się o ich wspaniałym działaniu. Jestem pewna, że gdy wejdziesz w posiadanie choćby jednego kryształu oczaruje cię na tyle, że nie poprzestaniesz na jednym. Wiem to z własnego doświadczenia.

Jakąkolwiek zmianę nie zechcesz wprowadzić, rób to małymi kroczkami i idź każdego dnia do przodu. Właśnie takimi czynnościami możesz zwiększyć swoje wibracje i otaczać się pozytywną energią. Nie zdziw się jednak, gdy zaczniesz zarażać swoim optymizmem innych ludzi a może się nawet okazać, że staniesz się dla nich inspiracją ;-)

Bądź dla siebie zawsze dobra.
Twoja Dominika