Naszyjnik z Diamantiną- rzadki okaz


765

zobacz wiecej

  • Dostępność: sprzedane

Diamantina w srebrze -  bardzo rzadki okaz

Oddaje w Twoje ręce niezwykłą kolekcję, której energia i moc dotyka duszy. Znajdziesz w niej, unikatowe i rzadko spotykane bryły, które zostały otulone srebrem próby 925. Taki sposób oplecenia kamienia, jest czasochłonny i wymaga precyzji. Kamienie dzięki srebrnemu otuleniu, emanują siłą i piękną energią. Naszyjniki zostały stworzone z piękną intencją, której przesłaniem jest wznieść Cię, na wyżyny kryształowej energii.

Naszyjniki, zostały oplecione ręcznie, a kamienie, które znajdziesz w tej Limitowanej kolekcji, zostały wybrane nieprzypadkowo. Te piękne okazy są mocne energetycznie, a poprzez pracę z nimi podniesiesz swoje wibracje i otoczysz się wspierającą energią. Te niezwykłe kamienie, mają wiele do zaoferowania.

Diamantina  to niezwykły kryształ, który jest królem Manifestacji! Ten kwarc pomoże Tobie spełnić marzenia i cele twojej duszy.

To również niezwykły kamień ochronny. Wspaniały do pracy z energiami, uzdrawiania oraz reiki. To kamień siły oraz transformacji. Z nim u swego boku, będziesz bezpieczna i zaopiekowana.  Diamantina, to kamień Aniołów. Jeśli pragniesz, bardziej odczuwać ich bliskość, poleca się pracę i medytację z tym kwarcem.

Jeden z nielicznych kamieni, które " śpiewają". Jeśli potrzymasz diamantine w dłoniach z innymi kwarcami i potrząśniesz dłońmi, usłyszysz niezwykły dźwięk. Mówi się, że jest to melodia wysyłana od Aniołów.

Uwaga!

Diamantina wydobywana jest tylko w jednym miejscu na świecie w rejonie Diamantina w Brazylii. Diamantiny to kwarce bardzo rzadko spotykane.

• Dostępne są 4 naszyjniki!

Naszyjniki wybieram intuicyjnie w razie określonych wyborów, proszę o kontakt.