Kolczyki z muszli Paua - Abalone


278

Kolczyki z muszli Paua - Abalone Te wyjątkowe kolczyki oczarują cię swym urokiem. Są unikatowe i jedyne w swoim rodza... zobacz wiecej

  • Dostępność: unikat
Kolczyki z muszli Paua - Abalone

Te wyjątkowe kolczyki oczarują cię swym urokiem. Są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Dlaczego? Każda muszla jest unikatowa. Posiada inne wzory i kształty, jednak jest coś co je łączy. Niesamowity urok i przepiękna energia.

Atutem tej muszli jest fakt, że błyszczy się naprzemiennie perłową poświatą. Od dawien dawna, wierzono, że otaczanie się muszlami paua, pomaga przyciągać siłę, szlachetność i dobrą energię. Muszla paua, chroni również przed złym okiem. Wspiera ona nasz rozwój duchowy oraz pozwala usłyszeć naszą intuicję. Osoby które noszą muszlę paua, obdarzone są spokojem, równowagą i mądrością. Muszla ta to iście królewski okaz, który oczaruje każdego, kto na nią spojrzy.

Kolczyki wykonane są z mosiądzu bez niklu z możliwością regulacji

Mosiądz już od bardzo dawna był stosowany do wyrobów wszelkiej biżuterii. Zastępuje on złoto, posiadając przy tym wiele jego właściwości.  Mosiądz przyciąga bogactwo i zdrowie, działając na nas ochronnie.