Kolczyki z Muszli Paua- Abalone


280

Kolczyki z muszli Paua w kolorze żółtego złota Te wyjątkowe kolczyki oczarują cię swym urokiem. Są unikatowe i jedyne... zobacz wiecej

  • Dostępność: duża ilość
Kolczyki z muszli Paua w kolorze żółtego złota

Te wyjątkowe kolczyki oczarują cię swym urokiem. Są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Dlaczego? Każda muszla jest unikatowa. Posiada inne wzory i kształty, jednak jest coś co je łączy. Niesamowity urok i przepiękna energia. Kolczyki te są w kształcie skrzydeł co dodatkowo, potęguje ich moc.

Skrzydła to symbol siły, mocy i rosnącej energii, ale też symbol wiary i ochrony.

Atutem tych kolczyków jest fakt, że błyszczą się naprzemiennie perłową poświatą. Od dawien dawna, wierzono, że otaczanie się muszlami paua, pomaga przyciągać siłę, szlachetność i dobrą energię. Muszla paua, chroni również przed złym okiem. Wspiera ona nasz rozwój duchowy oraz pozwala usłyszeć naszą intuicję. Osoby które noszą muszlę paua, obdarzone są spokojem, równowagą i mądrością. Muszla ta to iście królewski okaz, który oczaruje każdego, kto na nią spojrzy.

Kolczyki wykonane są z mosiądzu bez niklu

Mosiądz już od bardzo dawna był stosowany do wyrobów wszelkiej biżuterii. Zastępuje on złoto, posiadając przy tym wiele jego właściwości.  Mosiądz przyciąga bogactwo i zdrowie, działając na nas ochronnie.