Ochronne Pudełko Office


189 250

Ochronne Pudełko Office z Turmalinem. Kryształy: Turmalin na stojaku, Hematyt +Mgiełka Kryształowa. Ochronne pudełko of... zobacz wiecej

  • Dostępność: unikat

Ochronne Pudełko Office z Turmalinem. Kryształy: Turmalin na stojaku, Hematyt +Mgiełka Kryształowa.

 

Ochronne pudełko office to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które często pracują przy biurku. Znajdujący się w nim czarny turmalin na stojaku, będzie wspaniałym kryształem, który ochroni przestrzeń w której pracujesz i wesprze cię w twoim działaniu. Często stawiając na meble nieoszlifowane bryłki, narażamy powierzchnie na zarysowania. Kryształ na stojaku, będzie zatem wspaniałym rozwiązaniem.

 

Czarny turmalin, to nie tylko najpotężniejszy kryształ ze wszystkich. Nawołuje nas do walki o siebie i wiarę w swoje możliwości. Praca z nim pomaga nam również wrócić do wewnętrznej równowagi. Natomiast jeśli brak ci poczucia bezpieczeństwa, to ten kryształ jest doskonałym wyborem. Odstraszy on wszystkie negatywne energie, wyciszy i uspokoi.


Hematyt wspiera nasze krążenie krwi, polecany jest osobom, które często cierpią na anemię. Jest to również kryształ, który ochroni nas przed negatywną energią, ugruntuje i uzdrowi. Trzymany na biurku, gdzie pracujesz, wesprze cię w działaniu i skupi na danych zadaniach.

W zestawie znajdziesz do wyboru trzy mgiełki: róża, lawenda bądź bergamotka o pojemności 100 ml. Kryształowa mgiełka, zaopiekuje się twoimi zmysłami i emocjami. Oczaruje cię i wzniesie twoje wibracje na wyższy poziom. Ta mgiełka to unikatowa esencja olejków i kryształów w jednym.

 

Jeśli nie przepadasz za intensywnym zapachem szałwii bądź palo santo, koniecznie musisz spróbować mgiełki kryształowej! Sprawdzi się znakomicie jako narzędzie do oczyszczania twoich kryształów, przestrzeni w której ćwiczysz jogę bądź medytujesz. Możesz spryskać nią swoją matę, łazienkę tuż przed kąpielą bądź miejsce twojej pracy. Unikatowy zapach lawendy sprawi, że wyciszysz umysł, róży, że otworzysz swoje serce, a bergamotki zatrzymasz się w chwili obecnej.

 

Znajdujący się w mgiełce olejek eteryczny jest w 100% naturalny i organiczny.

 

UWAGA- Kryształowa mgiełka to nie kosmetyk! Nie stosuj jej na skórę, bądź twarz. Unikaj kontaktu z oczami. Nie spryskuj mgiełką miejsca, gdzie znajdują się urządzenia elektryczne. Mgiełka kryształowa, powstała z potrzeby duszy i serca. Używaj ją mądrze i z czystą intencją.


Przy realizacji zamowienia napisz proszę w uwagach, jaką mgiełke wybierasz.

Waga: 86 gram, Pochodzenie: Brazylia