Kocham Siebie


216 260

Leśne Pudełko “Kocham Siebie”. Kryształy: Kwarc Różowy, Larimar + Esencja Kryształowa. Otul się miłością i magią kami... zobacz wiecej

  • Dostępność: mala ilość

Leśne Pudełko “Kocham Siebie”. Kryształy: Kwarc Różowy, Larimar + Esencja Kryształowa.

Otul się miłością i magią kamieni wraz z leśnym pudełkiem “Kocham siebie”. Z miłości do siebie i do ciebie, powstało to magiczne pudełko. Znajdziesz w nim otulające twoje serce: Kwarc różowy i larimar. Te dwa cudowne kryształy będą wspierać cię w podróży życia, a jest nią właśnie odkrycie kim naprawdę jesteś. Pokochanie siebie tak szczerze i prawdziwie, to najpiękniejszy prezent, jaki możesz sobie podarować. Bez względu na jakiej drodze jesteś dzisiaj, z larimarem i kwarcem różowym będzie ci lżej i milej.

*Cudownym dopełnieniem leśnego pudełka “Kocham siebie”, będzie szklana fiolka z przepisem na esencję kryształową.
(Oferta dotycząca esencji kryształowej ważna jest tylko do 31.12.2021).

Esencja kryształowa zrobiona przez ciebie w domowym zaciszu, ma szerokie zastosowanie. Możesz dodać ją do matchy, ulubionej kawy, bądź herbaty. Możesz również dodać kilka kropel do ulubionego kremu bądź dodać ją do kąpieli. Stworzona z czystą intencją esencja, stanie się twoim własnym i magicznym “wywarem kryształowym”, który możesz używać kiedy tylko zapragnie.

Leśne pudełko zostało stworzone tak, aby znajdujący się w nim mech był idealnym podłożem dla twoich kryształów.

W pudełku znajdziesz losowo wybrany prze zemnie kryształ. Dołożyłam wszelkich starań, aby wszystkie kryształy z poszczególnych grup pudełek, były do siebie zbliżone. Należy jednak pamiętać, że ze względu na ich unikatowość i wyjątkowość, mogą różnić się nieznacznie od siebie.