Pudełko leśne z naturalnym mchem- do personalizacji


113

Pudełko leśne z naturalnym mchem- do personalizacji Już od teraz możesz sama spersonalizować swoje własne pudełko leś... zobacz wiecej

  • Dostępność: duża ilość

Pudełko leśne z naturalnym mchem- do personalizacji

Już od teraz możesz sama spersonalizować swoje własne pudełko leśne, dobierając do niego intuicyjnie kryształy, które czujesz i które Cię przyciagają.

Mech znajdujący się w pudełeczku jest to mech chrobotek, barwiony naturalnymi barwnikami.

Mech utrzymuje się w idealnym stanie do około 10 lat. Takie pudełeczko, posłuży Ci zatem na bardzo długo.

Mech chrobotek posiada niesamowite działanie antystatyczne. Nie gromadzi na sobie kurzu. Jego główną zaletą jest fakt, że oczyszcza on powietrze poprzez filtrowanie cząsteczek powietrza. Nie wymaga on szczególnej pielęgnacji, podcinania czy podlewania. Jeśli wilgotność powietrza spadnie, co często ma miejsce w okresie grzewczym na jesień i zimę, ustaw w pobliżu nawilżacz powietrza. Mech, impregnowany jest między innymi gliceryną, dlatego też jest w zupełności bezpieczny dla alergików. Nie musisz się obawiać, że wywoła reakcje alergiczną u ciebie bądź u twoich domowników. Według opinii lekarzy, mech jest niezastąpionym analogiem naturalnego antybiotyku. Ma on szerokie właściwości lecznicze, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

To właśnie, ze względu na swoje lecznicze oddziaływanie na nasze ludzkie ciało jak i psychikę, postanowiłam umieścić go w leśnych pudełkach. Mam nadzieje, że tak jak i mnie, leśne pudełka wraz z ich zawartością, będą cieszyć cię i otaczać swoją niezwykłą magią na długi długi czas.

Leśne pudełko zostało stworzone tak, aby znajdujący się w nim mech był idealnym podłożem dla twoich kryształów.

Na wierzchu drewnianego pudełka znajduje się grawer z logiem sklepu – Dziewczyna znikąd. Znajdujący się we wnętrzu pudełka mech, może różnić się od siebie delikatnie kolorem i odcieniem. Zachęcam cię do zapoznania się z cennymi informacjami, dotyczącymi pochodzenia i pielęgnacji znajdujących się w pudełku leśnym kryształów oraz mchu, dowiesz się o tym więcej w zakładce: Pielęgnacja i lecznicze właściwości mchu oraz Pochodzenie moich kryształów.

Zdjęcia z kryształami są przykładowe. Ofertę stanowi samo pudełeczko z naturalnym chcem chrobotkiem.

PODOBNE PRODUKTY