Jestem Spokojem


270 290

Pudełko “Jestem Spokojem”. Kryształy: Akwamaryn, Amazonit w kształcie serca, Amazonit surowy + Esencja Kryształowa Spok... zobacz wiecej

  • Dostępność: unikat

Pudełko “Jestem Spokojem”. Kryształy: Akwamaryn, Amazonit w kształcie serca, Amazonit surowy + Esencja Kryształowa

 

Spokój to stan, który bywa dla nas ogromnym wyzwaniem. Osiągnąć go w pędzie dnia, nie jest łatwe, a czasem wręcz niemożliwe. Z myślą o tobie stworzyłam leśne pudełko „Jestem Spokojem”. Zawarte w nim trzy potężne kryształy, wyciszą cię i otoczą zewsząd swoją świetlistą energią.

 

Akwamaryn otoczy opieką twoją czakrę gardła oraz czakrę serca. Praca z akwamarynem obudzi w tobie pokłady głęboko skrywanej miłości do samej siebie i do innych. To niezwykły kamień, który pozwoli ci ruszyć do przodu po stracie bliskiej ci osoby. Jest wspierający i opiekuńczy. Jeśli wybierzesz go na swój kamień mocy, staniecie się prawdziwymi duchowymi przyjaciółmi.

 

Amazonit to kamień prawdy i odwagi. Reguluje dwie czakry: gardła i serca. Uspokaja i wycisza nasz system nerwowy oraz budzi nas do działania, wspierając nas przy tym swoją energią. Pokazuje nam jaką prawdę w sobie skrywamy i czego chcemy od życia. Amazonit to wspanialy kamień szczególnie dla kobiet, gdyż pomaga on uwierzyć w siebie i swoją wartość. Kryształ ten w kształcie serca, ze zwiększoną siłą działa wyciszająco na nasz układ nerwowy oraz wspiera kobiece narządy. Praca z tymi dwoma amazonitami oraz akwamarynem wyciszy cię i otuli spokojem!

 

*Cudownym dopełnieniem leśnego pudełka “Jestem spokojem”, będzie szklana fiolka z przepisem na esencję kryształową. (Oferta dotycząca esencji kryształowej ważna jest tylko do 31.12.2021).

 

Esencja kryształowa zrobiona przez ciebie w domowym zaciszu, ma szerokie zastosowanie. Możesz dodać ją do matchy, ulubionej kawy, bądź herbaty. Możesz również dodać kilka kropel do ulubionego kremu bądź dodać ją do kąpieli. Stworzona z czystą intencją esencja, stanie się twoim własnym i magicznym “wywarem kryształowym”, który możesz używać kiedy tylko zapragnie.

 

Leśne pudełko zostało stworzone tak, aby znajdujący się w nim mech był idealnym podłożem dla twoich kryształów.

 

W pudełku znajdziesz losowo wybrany prze zemnie kryształ. Dołożyłam wszelkich starań, aby wszystkie kryształy z poszczególnych grup pudełek, były do siebie zbliżone. Należy jednak pamiętać, że ze względu na ich unikatowość i wyjątkowość, mogą różnić się nieznacznie od siebie.