Naszyjnik z Mołdawitem- mniejszy


1600

Naszyjnik z Mołdawitem- mniejszy Mołdawit to tektyt, kamień o intensywnej częstotliwości i wysokiej wibracji. W staro... zobacz wiecej

  • Dostępność: unikat

Naszyjnik z Mołdawitem- mniejszy

Mołdawit to tektyt, kamień o intensywnej częstotliwości i wysokiej wibracji. W starożytności uważano go za mistyczny kamień, który może przynosić szczęście i spełnienie życzeń. Te naturalne zielone kryształy są potężnymi kamieniami do transformacji, ponieważ uważa się, że jest to kamień znany jako „Kamień Świętego Graala”.

Jest to niesamowity kryształ, który powoduje zmiany w twoim życiu i jest jednym z najlepszych kamieni do ochrony psychicznej, ponieważ negatywne istoty mają trudności z połączeniem się z twoją aurą, gdy ją nosisz.

Ten kryształ występuje głównie  w Czechach. Znaleźć go też  można na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii i mniejsze jego fragmenty w Polsce.

Ciekawostka!

Wiadomo, że meteoryt o ogromnych rozmiarach i niesamowitej sile uderzenia, rozbił się w czechosłowackim regionie górskim około 15 milionów lat temu. Uważa się, że to wydarzenie stworzyło stopiony materiał, który spadł na ziemię i ukształtował te piękne zielone kryształy.

Używanie tego kamienia w medytacji jest bardzo potężne, jeśli pracujesz nad rozwojem zdolności parapsychicznych!

Jednym z jego największych atutów jest to, że jest kamieniem ochronnym.

Zmiana i duchowe uzdrawianie to wspólne elementy, które ten potężny naturalny kryształ stymuluje u większości ludzi.

Może to przybierać różne formy, ponieważ ten piękny zielony kamień może wpływać na wszystkie czakry, ale główny wpływ ma na czakrę serca, która rezonuje z wibracjami miłości.

Jeśli nosisz ten kryształ w dowolnym miejscu na ciele lub trzymasz kawałek tego potężnego transformującego kryształu w dłoni podczas medytacji, możesz doświadczyć potężniejszego i bardziej znaczącego doświadczenia!

Pochodzenie: Olešnice

Jedyny taki okaz w kryształowym sklepie!