Kryształy w znakach zodiaku

Gdy odkryjesz, że nie ma w życiu przypadków,
zaczniesz dostrzegać znaki, liczby i litery...
Nawet śpiew ptaków nie będzie przypadkowy.
Zaczniesz układać wszystko w jedną całość i zrozumiesz, że całe twoje życie to jeden wielki drogowskaz.Kryształy wciąż mnie zaskakują


Przez te wszystkie lata badań, czym są kryształy i jak oddziaływują na nas, zdałam sobie sprawę z jednego. Z dnia na dzień ich magia wciąż mnie zaskakuje i za każdym razem, gdy proszę je o wsparcie doświadczam czegoś nowego. To niesamowite, gdy wydaje ci się, że o danym krysztale wiesz już wszystko, a on podczas pracy z tobą, odkrywa nowe możliwości i nieznane dotąd uzdrawiające działanie. Jakiś czas temu, czułam wewnętrzne rozdrażnienie pewną sytuacją. Tamtego dnia podeszłam do komody, na której znajdują się moje kryształowe pierścionki i wisiorki. Stałam tak przez chwilę i zastanawiałam się, który kryształ może mi dziś potowarzyszyć. Po pewnym czasie, mój wzrok powędrował na pierścionek z kryształem o nazwie Noc Kairu. Mam go w swoim posiadaniu od niedawna, a przyciągnął mnie do niego niesamowity kolor, przypominający gwieździstą noc. Noc Kairu to kamień syntetyczny, na który nałożona jest warstwa mieniącego się pyłu. Jest to jedyny taki kamień, który mam w swoim posiadaniu, dlatego że zawsze poszukuje naturalnych kamieni. Jednak w tym ujęło mnie coś wyjątkowego. Ma on zdolności ochronne jak i równoważące. Zwany jest kamieniem czarnoksiężników bądź kamieniem nocy. Przyznam ci się szczerze, że nosiłam go już jakiś czas, a potem po tygodniu ściągnęłam go i odłożyłam na szafkę. Zapomniałam o nim na chwilę, aż do tego pamiętnego dnia, gdy ponownie zwróciłam na niego swoja uwagę. Założyłam go na palec a szyję włożyłam mały wisiorek z pięknym, małym Opalem, który swoim kształtem przypomina małego anioła. Mam do niego ogromny sentyment. Nanosząc na siebie, wybrane przeze mnie kryształy, wyszłam do pracy. Po około dwóch godzinach zorientowałam się, że cały stres i natłok myśli gdzieś uleciał. W jednej chwili zdałam sobie sprawę z tego, że wszystko stało się klarowne i przejrzyste. Byłam pewna, że pomogły mi w tym kryształy. To było dla mnie bardzo ciekawe przeżycie, które jeszcze mocniej utwierdziło mnie w przekonaniu, że jeśli otworzymy się na te piękne istoty, one mogą nam pomóc w najmniej spodziewanym momencie.

W pracy z nimi, nauczyłam się słuchać mojej intuicji i tego, co na dany moment pracuje dla mnie. Pisałam o tym w artykule o zastosowaniu kryształów. W charakterystyce danego kryształu znajdziesz wiele potrzebnych informacji, które szczególnie na początku twojej drogi, mogą pomóc tobie w ich wyborze. Każdy z nich działa na danym polu i w danej sytuacji. To jednak finalnie od ciebie będzie zależeć, w jaki sposób i jak będzie wyglądać wasza współpraca. Często spotykam się z sytuacjami, które pokazują, że „przypadkowe” zakupienie kryształu, kończy się inspirującym i bardzo ciekawym doświadczeniem. Szczególnie obserwuje to u osób, które zaopatrują się w kryształy w formie biżuterii, głównie dlatego, że im się spodobały. Osoby te najczęściej, same w sobie nie interesują się kryształami. Obserwuję w takich sytuacjach, że pomimo braku ich zainteresowania, te osoby nie odstępują swoich kryształów ani na krok. Tak właśnie zaczyna się piękna przygoda z tymi pięknymi istotami. Jeden niewinny zakup, może uruchomić w tobie miłość i zainteresowanie, które z pewnością stanie się piękną przygodą twojego życia.

Kamienie w znakach zodiaku

Sięgając gwiazd, sięgasz po to co najcenniejsze w tobie.
Gwiazdy, to istoty, które pragną ci przypomnieć kim w istocie jesteś.
Podejdź do tego odkrycia z zaciekawieniem. Nie znajdziesz w nich nic innego, oprócz miłości i piękna, które nosisz w sobie.Kryształy zapisane w gwiazdach


Intuicja jest kluczem, pozwalającym nam na zbliżenie się do kryształu, który na daną chwilę może wnieść w nasze życie wiele dobrego. Poszukiwania tego właściwego, są niesamowitym doświadczeniem i przygodą. Jednak czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wszystkie informacje w tym też kryształowe, zapisane są również w gwiazdach? Tak w gwiazdach... Dla mnie gwiazdy są nośnikami ogromnej wiedzy, która jest bardzo głęboka i indywidualna. W gwiazdach zapisane są też informacje o nas samych. Znaki zodiaku, czy poszczególny miesiąc naszego urodzenia, stanowią piękny i cenny drogowskaz, z którego warto skorzystać i mu się przyjrzeć. Czy wiesz, że każdemu z nas „przyświeca” dany kryształ, który odpowiada naszemu znaku urodzenia i miesiącu? Przyjrzenie się tym kryształom, może zaoferować tobie wiele cennych informacji. Podjęcie pracy z kryształem urodzeniowym, jest niesamowitym przeżyciem. Twój urodzeniowy kryształ, pozwoli ci obudzić w tobie głęboko skrywaną moc i siłę, którą każdy z nas ma. Warto pochylić się nad nimi w tej kwestii i odszukać cennych dla nas informacji.
Zastanawiasz się pewnie, co może ci dać urodzeniowy kryształ? Otóż może ci zaoferować znacznie więcej niż myślisz ;-)

Kryształ oddziałuje na nas w dany sposób i na danym polu. Urodzeniowy kryształ, może pomóc ci wydobyć z ciebie, to co głęboko skrywasz przed światem, a co może ci pomóc iść dalej na przód. Często szukamy informacji na zewnątrz, zapominając przy tym, że my sami jesteśmy skarbnicą wiedzy. Jesteśmy jej źródłem. Patrzymy na innych, ufając im, zapominając przy tym o samych sobie. Kryształy są jednym z wielu narzędzi, które mogą nam pomóc zaufać sobie na nowo i sięgnąć po wiedzę, którą już w sobie mamy. One nas wspierają, dodają siły i wiary w swoje możliwości. Zbyt często zapominamy kim jesteśmy i wszystkie swoje dobre emocje czy odczucia, zakopujemy w głąb siebie. Jeśli pragniesz odszukać siebie na nowo i odnaleźć w sobie tą głęboko skrywana siłę, zachęcam cię do odkrycia, kim jest twój urodzeniowy kryształ. On nie rozwiąże twoich problemów, jednak pomoże ci stawić im czoła i wyjść życiu naprzeciw. Uwierz mi na słowo, wiem co mówię. Kryształy już od dłuższego czasu wspierają mnie w mojej podróży i nie wyobrażam sobie, aby ich przy mnie nie było. One nie sprawiają, że wszelkie problemy znikną. Dodają nam jednak pewności siebie i siły w to, że możesz wszystko!

Nieświadomość rodzi przypadki, a
Świadomość budzi magię.W życiu nie ma przypadków i dlatego wiedz, że kryształy, które odpowiadają danemu miesiącu czy znaku zodiaku, nie są przypadkowe. Każdy z nich jest unikatowy i bardzo charakterystyczny. Dlatego poniżej prezentuję tobie poszczególne kryształy, które są przypisane danemu miesiącu i znaku zodiaku. Niech ten opis stanie się dla ciebie cennym drogowskazem. Odnajdź swój własny kryształ i przyjrzyj mu się. Może ma ci coś do przekazania i do zaoferowania? Przeczytaj jego nazwę, poczuj go, pomedytuj. Jeśli nie masz takiego w domu, wyobraź sobie jak go trzymasz. Zaprzyjaźni się z nim, zastanów się czy ten kryształ może być ci pomocny? Zaufaj sobie, bo tylko ty wiesz czego tak naprawdę potrzebujesz. Charakterystykę kryształów oraz obszerny opis znajdziesz w moim przewodniku kryształowym.

kryształy a znak zodiaku

Kamienie w znakach zodiaku


Baran- Ametyst, Jaspis

Byk- Szmaragd, Karneol

Bliźnięta- Akwamaryn

Rak- Perła, Kamień Księżycowy

Lew- Rubin, Jadeit

Panna- Turmalin, Beryl

Waga- Szafir, Opal

Skorpion-Agat, Malachit

Strzelec- Lapis Lazuni, Topaz

Koziorożec-Turkus, Granat

Wodnik- Onyks, Kwarc Przezroczysty

Ryby- Koral, Bursztyn

KAMIENIE W MIESIĄCU URODZENIA

STYCZEŃ - Granat

LUTY – Ametyst

MARZEC - Akwamaryn

KWIECIEŃ - Diament

MAJ - Szmaragd

CZERWIEC - Perła

LIPIEC - Rubin

SIERPIEŃ - Perydot

WRZESIEŃ - Szafir

PAŹDZIERNIK - Opal

LISTOPAD - Topaz

GRUDZIEŃ - Turkus

Mam nadzieje, że ta ostatnia już część Przewodnika Kryształowego, była dla ciebie ciekawym doświadczeniem i inspiracją. Ja obiecuję zasypywać cię kolejnymi artykułami, w których będę opisywać swoje piękne przygody z tymi cudnymi istotami w dziale Kryształowe Opowieści.

Niech dzieje się magia

Twoja Dominika ;-)