Mala na otwarcie serca


434

Mala na otawrcie serca Oddaje w twoje dłonie wyjatykową male, która została stworzona z myślą o Tobie. Mala to rodzaj... zobacz wiecej

  • Dostępność: sprzedane
Mala na otawrcie serca

Oddaje w twoje dłonie wyjatykową male, która została stworzona z myślą o Tobie. Mala to rodzaj modlitewnika, który służy do powtarzania mantr. Czym różni się mala od zwykłego naszyjnika z kryształów? Mala składa się z 108 mniejszych kryształów z dodatkiem 1 badz kilku wiekszych. Mala to naszyjnik bardzo silnie energetyczny. Wystarczy, jak wydasz intencję, trzymajac go w dłoniach i poprosisz kryształy o wsparcie. W czym kryształy mają ci pomóc? W czym wesprzeć? Gdy wydasz intencję i poprosisz kryształy o wsparcie, noś swoją male jak najczęściej. Jej moc i siła jest bardzo odczuwalna.

Mala na otwarcie serca została stworzona z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia w postaci miłości. Być morze potrzebujesz otowrzyć się na nowy związek badź przyjaźń. Być może chciałabyś popracować z  czakrą serca? Ta mala wyzwoli w tobie spokój i otwartość na nowe uczucia i emocje.

Mala ta zawiera takie kamienie jak: kwarc różowy, kunzyt, kamień słoneczny

Mala została wykonana ręcznie i z miłością na Bali