Mala Nowego początku


434

Mala Nowego poącztku Oddaje w twoje dłonie wyjatykową male, która została stworzona z myślą o Tobie. Mala to rodzaj m... zobacz wiecej

  • Dostępność: unikat
Mala Nowego poącztku

Oddaje w twoje dłonie wyjatykową male, która została stworzona z myślą o Tobie. Mala to rodzaj modlitewnika, który służy do powtarzania mantr. Czym różni się mala od zwykłego naszyjnika z kryształów? Mala składa się z 108 mniejszych kryształów z dodatkiem 1 badz kilku wiekszych. Mala to naszyjnik bardzo silnie energetyczny. Wystarczy, jak wydasz intencję, trzymajac go w dłoniach i poprosisz kryształy o wsparcie. W czym kryształy mają ci pomóc? W czym wesprzeć? Gdy wydasz intencję i poprosisz kryształy o wsparcie, noś swoją male jak najczęściej. Jej moc i siła jest bardzo odczuwalna.

Mała Nowego początku to wysoko wibracyjny naszyjnik, który ma w sobie 108 różowych opali. Opal to kamień uwolnienia z przeszłości. To bardzo mocny kamień, który noszony z intencją, wniesie w twoje życie prawdziwą magię a ciebie wzniesie na wyższe poziomy świadomości i poziomy wszelkiego rozwoju.

Opal przekazuje nam, że tylko wtedy, gdy puścimy wolno naszą przeszłość, robimy miejsce na nowe w tu i teraz.

Mala ta zawiera takie kamienie jak: Różowy opal, ziarno rudraksh

Rudraksh to suszone nasiona drzewa, które rośnie jedynie, w wybranych miejscach w Azji Południowo-Wschodniej. Te niezwykłe nasiona wspierają osobę która je nosi, pod względem fizycznym, psychicznym i psychosomatycznym. Wspierają nas również w rozwoju duchowym.

Mala została wykonana ręcznie i z miłością na Bali