Crystal Healing Harmonizacja Aury & Czakr


555

zobacz wiecej

  • Dostępność: duża ilość

Crystal Healing  Harmonizacja Aury & Czakr

Składamy się nie tylko z materii fizycznej ale również z energii. Jesteśmy energią, która jest częścią naszego subtelnego systemu energetycznego. 

Czy zastanawiałaś się kiedyś jak stan naszej aury i czakr, wpływa na nasze zdrowie emocjonalne i fizyczne?

Jako energoterapeutka w pracy z kryształami, pragnę Ci powiedzieć, że stan twojej aury i odpowiedni przepływ w Twoich centrach energetycznych, ma ogromny wpływ na Twoje życie!

Dziś pragnę Cię zaprosić na sesję harmonizacji aury & czakr. Spotkanie to ma na celu sprawdzenie i przywrócenie Twojemu ciału, optymalnego poziomu równowagi. Stan ten osiąga się, poprzez identyfikację i usuwanie blokad w Twoim systemie energetycznym.

Podczas sesji, pracuje z określoną grupą dziesiątek wybranych przeze mnie kryształów, które przyporządkowane są do głównych i mniejszych czakr oraz do Twojej aury.

 

Jak przebiega proces harmonizacji aury & czakr?

Tuż po zakupie sesji, otrzymujesz na email formularz pytań, który jest mi niezbędny do zapoznania się z Tobą bliżej. Po odesłaniu do mnie formularza, umawiamy się na dogodny termin sesji.

Sesja odbywa się na odległość, co oznacza, że nie ma potrzeby kontaktu fizycznego podczas procesu harmonizacji. Do sesji będę jednak potrzebować Twojego zdjęcia, a o tym w jaki sposob go do mnie przysłać, dowiesz się z formularza.

W dzień sesji, o ustalonej porze, przejdę do procesu harmonizacji i bardzo polecam, abyś w swojej własnej przestrzeni mentalnie i duchowo, też wzięła udział w tym procesie. Oczywiście z punktu energetycznego, nie jest to konieczne, ja jednak osobiście zachęcam Cię do tego, aby zatrzymać się na ten czas, gdyż pozwoli Ci to na większe odczuwanie tego procesu i na poczuciu zupełnego relaksu i odprężenia. 

 

Jak długo trwa sesja?

Jeśli jest to twoja pierwsza sesja, to będzie ona trwać około 30 minut w zależności od procesowania harmonizacji. Druga sesja, będzie mogła być wydłużona do 1 godziny. 

 

Dlaczego?

Pamiętaj, że pracujemy z kryształami, które przewodzą energię i nią nas obdarowują. Dlatego ważne jest stopniowe dawkowanie tej potężnej energii.

 

Co się będzie dziać po skończonej sesji?

Otrzymasz na email, sporządzony przeze mnie raport z opisem tego, co zadziało się na sesji oraz z ewentualnymi wskazówkami i informacjami, dotyczącymi stanu Twojej Aury & Czakr.

 

Harmonizacja Aury & Czakr to piękny prezent dla siebie, który z pewnością wprowadzi w Twoje życie, spokój, harmonię i lekkość.

 

Niech dzieje się magia.

Twoja Dominika.