Kryształowa Mgiełka


60

Z myślą o zatrzymaniu się w chwili obecnej, w tu i teraz, stworzyłam unikatową mgiełkę kryształową, która otuli cię swoi... zobacz wiecej

  • Dostępność: duża ilość
Z myślą o zatrzymaniu się w chwili obecnej, w tu i teraz, stworzyłam unikatową mgiełkę kryształową, która otuli cię swoimi zapachami natury. Kryształowa mgiełka o zapachu róży, lawendy, bergamotki oraz citronella&melisa, zaopiekuje się twoimi zmysłami i emocjami. Oczaruje cię i wzniesie twoje wibracje na wyższy poziom. Kryształowa mgiełka to unikatowa esencja olejków i kryształów w jednym.
Jeśli nie przepadasz za intensywnym zapachem szałwii bądź palo santo? Koniecznie musisz spróbować mojej mgiełki kryształowej! Sprawdzi się znakomicie jako narzędzie do oczyszczania twoich kryształów, przestrzeni w której ćwiczysz jogę bądź medytujesz. Możesz spryskać nią swoją matę, łazienkę tuż przed kąpielą bądź miejsce twojej pracy. Unikatowy zapach lawendy sprawi, że wycisz umysł, róży, że otworzysz swoje serce, bergamotki zatrzymasz się w chwili obecnej, a citronelli & melisy uspokoi zaganiane myśli.

Znajdujący się w mgiełce olejek eteryczny jest w 100% naturalny i organiczny.

Do wyboru są 4 mgiełki:

Lawenda o pojemności 100ml

Róża o pojemności 100 ml

Bergamotka o pojemności 100 ml

Citronella & Melisa o pojemności 100 ml

UWAGA: Kryształowa mgiełka to nie kosmetyk! Nie stosuj jej na skórę, bądź twarz. Unikaj kontaktu z oczami. Nie spryskuj mgielną miejsca, gdzie znajdują się urządzenia elektryczne. Mgiełka kryształowa, powstała z potrzeby duszy i serca. Używaj ją mądrze i z czystą intencją.

*Podczas realizacji zamówienia, pozostaw w uwagach adnotację, ktorą wybierasz mgiełkę ;-)

PODOBNE PRODUKTY