Kryształowy odczyt sesja 1:1 z biżuterią


999

zobacz wiecej

  • Dostępność: duża ilość

* Kryształowa Sesja 1:1, którą zapamiętasz na bardzo długo *

Praca z kryształami wydaje się być bardzo oczywista ale czy wiemy, jak korzystać z ich energii i co najważniejsze, jak zrozumieć co kryształy pragną nam przekazać?

Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, to jesteś w odpowiednim miejscu!

Kryształowy odczyt, który pragnę Tobie zapropnować, to narzędzie które stanowi szereg wiedzy i informacji, zawartej w Twoim polu. To swego rodzaju księga, którą zapisujesz na nowo każdego dnia, poprzez swoje myśli, słowa i działanie.

 

Co zawiera Kryształowy odczyt?

- Opis Twoich kamieni urodzenia.

- Szczegółowy opis przekazu Twojego kryształu bądź kryształów, które obecnie pojawiają się w twoim polu energetycznym.

- Szczegółowy opis BHP pracy z kryształami i na co zwrócić uwagę podczas pracy z nimi.

- Opis tego, jak wydobyć esencje wiedzy i informacji z wnętrza kryształu.

- Bransoletkę z kamieniami, stworzoną specjalnie na Twoje potrzeby.

- Prowadzoną kryształową medytacje, która zostanie nagrana podczas naszej sesji i przesłana do Ciebie po skończonym spotkaniu.

Odczyt otrzymasz w formie A4 na kilkunastu stronach i zostanie on wysłany do Ciebie w formie pliku PDF, na Twój email.

 

Jak wygląda zatem proces tworzenia Kryształowego odczytu?

Po zakupie Kryształowej analizy, otrzymujesz na swój email formularz pytań. Po odesłaniu do mnie odpowiedzi, przechodzę do tworzenia Twojego indywidualnego odczytu. Proces ten trwa do 14 dni, od momentu otrzymania od Ciebie odpowiedzi. Po tym czasie, skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia najdogodniejszego terminu naszego spotkania online na platformie Zoom, na którym omówimy Twój odczyt. Pamiętaj, że Kryształowa analiza, to coś więcej niż opis Twojego kryształu bądź kryształów mocy! Każdy z kamieni, który pojawia się w twoim życiu, ma dla Ciebie unikatową i bardzo ważną informację. Kryształowy odczyt jest przekaźnikiem tej wiedzy, która jest zarezerwowana tylko dla Ciebie. Odczyt ten, to narzędzie dzięki któremu zrozumiesz istotę tego, czego obecnie doświadczasz w swoim życiu oraz jak możesz wesprzeć ten proces zmian i wzrostu Twojej duszy.

 

Jak będzie wyglądać nasze spotkanie online?

Spotkanie będzie trwało 2 godziny i omówimy na nim, Twój odczyt krok po kroku. Podczas sesji, odpowiem na pytania dotyczące Twojego odczytu jak i pracy z kryształami. W pracy z kamieniami moim niezbędnym i podstawowym narzędziem są karty- Kryształowe Szepty. Jeśli poczujesz, że chciałabyś zadać pytanie kryształom, mogę zaproponować Tobie rozkład kart, dotyczący danej sfery Twojego życia.

Podczas naszej sesji 1:1, poprzez prowadzoną medytację zanurzymy się w świecie kryształów i połączymy z ich piękną, bezpieczną i otulająca energią.

Kryształowe odczyty powracają zatem w zupełnie nowej i jeszcze bardziej dojrzalszej odsłonie. Odkąd pojawiły się w tej przestrzeni, tak wiele z was skorzystało z tego niezwykłego narzędzia. Praca z kamieniami to jednak nieustająca podróż, w której wszyscy bierzemy udział. Doświadczanie energii tych istot, jest ogromnym skokiem w wielowymiarowość, gdzie wychodzimy na spotkanie nie tylko z kryształami ale też przede wszystkim z samym sobą. Nowa odsłona kryształowych analiz, jest następstwem mojego dogłębnego zrozumienia istoty oddziaływania na nas tej pradawnej energii, która zamknięta jest w bryle. Dlatego dziś przedstawiam Tobie Kryształowe odczyty, jakich jeszcze nie znasz. Ich jakość i energia, to unikatowa i szyta na miarę Twoich potrzeb wiedza, która pochodzi wprost z wnętrza kryształowych struktur, zapisanych w Twoim polu energetycznym.

Nasze spotkanie to nowa jakość, którą możesz wprowadzić w swoje życie i nauczyć się jak wspierać się energią kryształowych istot każdego dnia.

Niech dzieje się magia.

Twoja Dominika ;-)

 

 

PODOBNE PRODUKTY