Naszyjnik z Mołdawitem i Szkłem libijskim- unikat


4180

Naszyjnik z Mołdawitem i Szkłem libijskim- unikat Herkimer- Niech cię nie zmyli ten mały niepozorny kryształ. Swoim w... zobacz wiecej

  • Dostępność: unikat

Naszyjnik z Mołdawitem i Szkłem libijskim- unikat

Herkimer- Niech cię nie zmyli ten mały niepozorny kryształ. Swoim wyglądem przypomina diament, natomiast różnią się od siebie znacząco. Kwarc herkimer to kryształ rzadko spotykany. Nie znajdziesz go w każdym sklepie z kryształami. Kwarce te, charakteryzują się niesamowitym połyskiem i przejrzystością. Występują one jedynie w jednym miejscu na świecie, a mianowicie w hrabstwie Herkimer. Ich wyjątkowość polega na tym, że są niewielkie i ukształtowane przez samą naturę.

Osoba, która nosi przy sobie kwarc herkimer, może liczyć na wewnętrzny spokój. Kwarc ten uwalnia nas od stresu oraz wspiera nas w rozwoju duchowym. Pokazuje nam świat widziany oczami miłości i zrozumienia. Jego największą zdolnością, jest umiejętność oczyszczania naszej aury i czakr.

To potężny kryształ o niebywałej mocy i działaniu.

Leczy nasze ciało i duszę, oraz wzmacnia nas fizycznie i psychicznie.

Szkło libijskie- inaczej libijskie szkło pustynne- Utworzony około 26 milionów lat temu (prawdopodobnie w wyniku dużego wybuchu meteorytu), libijskie szkło pustynne jest złotym tektytem, ​​używanym przez człowieka do wyrobu narzędzi od plejstocenu epoki, a także przez faraonów jako biżuteria.  Mówi się, że Libyan Gold Tektite jest kamieniem pewności siebie, a także jednym z kamieni o wysokich wibracjach.

Mołdawit to tektyt, kamień o intensywnej częstotliwości i wysokiej wibracji. W starożytności uważano go za mistyczny kamień, który może przynosić szczęście i spełnienie życzeń. Te naturalne zielone kryształy są potężnymi kamieniami do transformacji, ponieważ uważa się, że jest to kamień znany jako „Kamień Świętego Graala”.

Jest to niesamowity kryształ, który powoduje zmiany w twoim życiu i jest jednym z najlepszych kamieni do ochrony psychicznej, ponieważ negatywne istoty mają trudności z połączeniem się z twoją aurą, gdy ją nosisz.

Ten kryształ występuje głównie  w Czechach. Znaleźć go też  można na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii i mniejsze jego fragmenty w Polsce.

Ciekawostka!

Wiadomo, że meteoryt o ogromnych rozmiarach i niesamowitej sile uderzenia, rozbił się w czechosłowackim regionie górskim około 15 milionów lat temu. Uważa się, że to wydarzenie stworzyło stopiony materiał, który spadł na ziemię i ukształtował te piękne zielone kryształy.

Używanie tego kamienia w medytacji jest bardzo potężne, jeśli pracujesz nad rozwojem zdolności parapsychicznych!

Jednym z jego największych atutów jest to, że jest kamieniem ochronnym.

Zmiana i duchowe uzdrawianie to wspólne elementy, które ten potężny naturalny kryształ stymuluje u większości ludzi.

Może to przybierać różne formy, ponieważ ten piękny zielony kamień może wpływać na wszystkie czakry, ale główny wpływ ma na czakrę serca, która rezonuje z wibracjami miłości.

Jeśli nosisz ten kryształ w dowolnym miejscu na ciele lub trzymasz kawałek tego potężnego transformującego kryształu w dłoni podczas medytacji, możesz doświadczyć potężniejszego i bardziej znaczącego doświadczenia!

Waga  Mołdawitu w naszyjniku to - 10g.

Pochodzenie: Olešnice

Jedyny taki okaz w kryształowym sklepie!