Kryształowa analiza z naszyjnikiem mocy


555

Kryształowa analiza z naszyjnikiem mocy Kryształowa analiza, to unikatowy i wyjątkowy sposób na to, abyś w pełni świa... zobacz wiecej

  • Dostępność: duża ilość
Kryształowa analiza z naszyjnikiem mocy

Kryształowa analiza, to unikatowy i wyjątkowy sposób na to, abyś w pełni świadomie i zgodnie ze swoją prawdą, mogła podjąć głęboką współpracę ze swoim kryształem mocy. Moim celem jest, pomóc Tobie zajrzeć w głąb siebie i  odszukać prawdę, którą nosisz w sobie od zawsze. W trakcie naszej analizy, podzielę się z tobą moją wiedzą, natomiast to Ty, możesz podjąć działania w oparciu o moje wskazówki, które pozwolą Ci na pełne połączenie się z twoim kryształem mocy.

Kamienie noszą w sobie kody informacji, które gromadziły w sobie przez dziesiątki, setki i miliony lat. Aby mieć do nich dostep, możemy zaprosić je do swojego życia i otworzyć się na ich niezwykłą magię.

Kryształowa analiza, do której Cię zapraszam, to unikatowy i indywidualny rozpis, dotyczący twojego kryształu mocy. Składa się on miedzy innymi z formularza z pytaniami. Są one tak skonstruowane, abym mogła poznać Ciebie jak najbliżej, twoje potrzeby oraz to, jakiego wsparcia potrzebujesz w tym właśnie momencie swojego życia. Te informacje bedą kluczem, do odnalezienia kryształu, który będzie idealnym kompanem twojego życia. Sposród setek kryształów, pomogę Ci odnaleźć ten jedyny, bądź nawet kilka, z którymi będziesz mogła podjąć współpracę i w pełni wykorzystać jego moc i energię, świadomie łącząc się przy tym z głosem twojej intuicji. Jest ona kluczowa, gdyż to dzieki niej praca z twoim kryształem bedzie w pełni swiadoma i prawdziwa.


Gdy już poznam Cię bliżej, wykreuję dla Ciebie indywidualny kryształowy odczyt, który będzie zawierał takie informacje jak:


- Twój kryształ urodzeniowy i jego szczegółowy opis?


- Kryształ, z którym warto abyś pracowała w tym momencie swojego życia, a który jest na tą chwilę twoim kryształem mocy i jego szczegółowy opis.


- Jak oczyszczać swój kryształ mocy?


- Jak medytować z twoim kryształem oraz medytację szytą na miarę twoich potrzeb ?


- Przepis na esencję kryształową.


-Afirmacje z udziałem twojego kryształu mocy, na każdy dzień tygodnia.


- Krysztalową mgiełke szytą na miarę twoich potrzeb z udziałem twojego kryształu mocy oraz organicznych olejków eterycznych.

- Szytą na miarę twoich potrzeb, bransoletkę z twoim kryształem bądź kryształami mocy

-Wykonam dla Ciebie szyty na miarę twoich potrzeb, naszyjnik z kryształem, bądź z kryształami mocy.

Dodatkowe informacje

We wrzechświecie nie ma limitów. Jesli towim kryształem mocy okaże się być kamień trudno dostepny, to analiza zostanie stworzona w taki spoób, abyś mogła w pełni korzystać z mocy swojego kryształu mocy. Stworze na twoje potrzeby wizualizacje kryształowe oraz szyte na miarę medytacje, które nie będą wymagały fizycznego posiadania danego kryształu.

 

Jesteś otwarta na tą niezwykłą kryształową podróż?

Niech dzieje się magia